Baymak Kombi Bakımında Yapılanlar

Baymak Kombi Bakımında Yapılanlar ; Bugün sizler için işleyeceğimiz konu Baymak kombi temizliğidir. Biliyoruz ki sizler de hemen her tüketicimiz gibi kombilerin neden bakıma gereksinim duyduğunu, kombi bakımı yapılırsa ya da yapılmazsa ne gibi değişiklikler olacağını, kombi bakımının nasıl yapıldığını ve kimler tarafından yapılması gerektiğini merak edenlerdensiniz. Bizler de sizleri bilgilendirmek ve bu konuda yardımcı olmak istemekte ve Beykoz Baymak Servisi olarak  Kombinin bakıma ihtiyacı vardır elbet çünkü uzun süre kullanım sonucunda parçaları yıpranabilir ya da tozlanarak verim sağlamayabilir. Kombi bakımı yapılırsa hem kullanıcı istediği verimi alır hem de Baymak kombi olması gerektiğinden daha uzun ömürlü olur. Kombi bakımı yapılmazsa da tüketici hem sürekli sorun yaşar hem kombisini uzun süre kullanamaz yani kombi ömrü kısalır hem de ileride oluşabilecek sorunlardan haberdar olmadığı için sorunlar büyür ve tüketici bütçe açısından zor anlar yaşar.

Bu gibi durumların yaşanmaması, tüketicilerin her an için kombisinden beklediği verimi alabilmesi için yapılması gereken işlemdir kombi bakımı. Bu yüzden de önemlidir. Sizler de kombinize bakım yaptırmak için servis talebinde bulunmak istiyor fakat bunun için de her şeyden önce güvenilir, bilgili ve işinde uzman bir firmadan yardım almak istiyorsanız bizleri tercih edebilir dilediğiniz an arayarak istediğiniz gün için randevunuzu alabilirsiniz. Sizlere ne kadar değer verdiğimizi yalnızca çalışmalarımızla değil sunduğumuz bilgilerle de kanıtlamak istedik. Ve bu yüzden de bugün sizlere Baymak kombi bakımında yapılacak işlemler hakkında bilgiler sunacağız.

Baymak Kombi Bakımında Yapılanlar

Baymak Kombi Bakımında Yapılanlar

-Cihaz temizliğine başlanmadan önce kombi içerisinde mevcut olan su tamamen boşaltılır,

-Cihazın denge tankı ismi de verilen genleşme tankının havasına bakılır. Havası eksik olarak ölçülen denge tankına hava basma işlemi yapılır,

-Cihazın randımanlı çalışmasını sağlayan parçalar arasında önemi büyük olan fan ve üç yollu vananın temizliği yapılır,

-Cihazın alt bölümünde yer alan filtreler temizlenir,

-Cihazın meme gözleri, prop gözenekleri temizlenir,

-Brülörün temizliği gerçekleştirilir,

-Ateşlemeyi sağlayan elektrotların genel kontrol ve temizliği yapılır,

-Cihazın çakmak ayarları ve gaz ayarları yapılır,

-Cihazın içi tamamen temizlenir tüm toz ve pisliklerden arındırılır,

-Cihaza işlem öncesi boşaltılan su yeniden takviye edilir (bu işlem doldurma musluğu aracılığıyla gerçekleştirilir),

-Müşterinin soruları varsa yanıtlanır ve yapılan işlemlerin tümü hakkında bilgiler verilir,

-Cihazsa aksaklık oluşturan parça ya da parçalar varsa ya da ileride oluşabilecek sorunlar varsa tüketiciye genel bilgisi verilir,

-Kombi bakımı bu şekilde tamamlanmış olur.

Baymak Kombi Bakımında Yapılanlar hakkında daha fazla ve daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sizlere gece gündüz hizmet sunan Beykoz Baymak İletişim Numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.